SesliHis.Com | Sesli Sohbet | Sesli Chat | Sesli Siteler

62Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Merve Sultan Sesli sohbet Odası

   Merhabalar dünkü makalemizde sesli sohbet odalarımızdaki konumuz grip salgını hastalığı hakkında uyarılarda bulunmuuştuk. Bugün ise yeni bir karar aldık hergün bir odamızın tanıtımını sizlere yapmaya çalışacağız.

   Bilindiği üzere seslihis sesli chat sitesi 50 odadan oluşmaktadır. Hergün ayrı ayrı olmak üzere bir odayı sizlere anlatacağız ilk olarak sultanımızın odası Merve Sultan sesli sohbet odası ile başlayalım istedik. Seslihis kurulduğu günden beri Merve Sultan odası açıktır. Gündüzleri genel tarza hitap eden odamızda akşamları Merve Sultanın canlı sohbetleriyle karşılaşmaktayız. Her akşam Merve Sultanın açmış olduğu bir konu üzerinde odanın ziyaretçileri gerek sesli gerekse yazarak düşüncelerini dille getirebiliyorlar.

   Sizlerde seslihis sitesinde Merve Sultan odasındaki canlı sohbetlerine katılmak isterseniz yapmanız gereken çok kolay. Siteye giriş yaparak ikinci odaya tıklamanız yeterli olacaktır.

Yazar :
21 Eki 2019
2091 Görüntüleme

  1. Merve
    23/10/2019 13:09

    Seslihis de Merve sultan odasın da sohbet eden biri olarak, yarışma oyun masal güzellik yarışmaları ve gündemden sohbet konuları ile çok hoş samimi zaman geçiriyoruz.

    Cevapla
Gönder

Popüler Yorumlar

sesli sohbet

sesli chat

seslihis

mobil chat

seslihis

seslimax