SesliHis.Com | Sesli Sohbet | Sesli Chat | Sesli Siteler

54Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Seslihiste Ramazan Hazırlığı

   11 Ayın sultanı mübarek ramazan ayına çok az sayılı günler kaldı. 15 günden daha az bir zaman için tüm müslüman alemi geri sayımdayız. Allahın izniyle bu ayda gerekli ibadetlerimizi yapacağız.

  Seslihis odalarımızdada ramazan telaşı başladı. İftar ve sahur sofralarımızı süsleyecek alışverişler yapılmaya başlandı bile. Ramazan ayı deyince insanın içini huzur kaplıyor. Ramazan ayında orucumuzu tutarız,kuranımızı okuruz, iftarı beklerken sinirle karışık sabrımızı göstersekte iftar ve sahurun tadını ayrı bir güzellikte yaşarız. Eskiden düşünüyorumda ramazanda sahura kalktığımda çağrı filmini izlerdim. Herkes mutlaka izlemiştir her yıl izlesekte her izleyişte ilk defa izliyormuş gibi heyecanını duyarım. Seslihis ramazan ayı için islam odasında her gün 1 cüz okutup kuranı hatmetmeyi düşünmektedir. Cüz alıp okumak isteyenler seslihis sesli chat sitemizin başvuru odasından bilgi alabilirler.

  Ramazan ayı geliyor hoş geliyor, şimdide tutacağınız oruçlar,okuyacağınız kuranlar ve yapılan bütün ibadetlerinizi Allah kabul etsin.

Yazar : sesli sohbet
25 Nis 2019
414 Görüntüleme


Gönder

sesli sohbet

sesli chat

mobil sohbet

mobil chat